Suvirinimas

UAB ALUMNITA savo veikloje specializuojasi aliuminio, plieno ir nerūdijančio plieno suvirinimo srityje. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti aukštos kokybės aliuminio, plieno, nerūdijančio plieno suvirinimo paslaugas. Mūsų įmonės išskirtinumas - aliuminio virinimas robotu, leidžiantis didelės apimties darbus atlikti kokybiškai ir greitai. Daugiau informacijos: info@alumnita.lt
Mes išsiskiriame tuo, jog teikiame automatizuoto suvirinimo, t.y. suvirinimo robotu paslaugas. ABB roboto pagalba, naudojant MIG “Fronius Cold Metal Transfer” suvirninimo įrenginį, viriname aliuminį, plieną, nerūdijantį plieną, tai mums leidžia didelės apimties darbus atlikti itin kokybiškai, tiksliai ir greitai. 


Suviriname šiais būdais:
Suvirinimas lydžiuoju elektrodu MIG/MAG
Suvirinimas robotu

Plačiau apie suvirinimo būdą: Suvirinimas šaltojo metalo perkėlimo būdu (CMT) atliekamas naudojant inverterinį srovės šaltinį. Nors ši suvirinimo sistema aprūpinta pažangiausia technine įranga, kurią naudoja ir lankinio suvirinimo lydžiuoju elektrodu inertinėse/aktyviose dujose (MIG/MAG) sistemos, ji pagaminta atsižvelgiant ir į tam tikrus specifinius reikalavimus. Ypatingai verta paminėti ant suvirinimo degiklio sumontuotą itin dinamišką vielos padavimo mechanizmą. Srovei trumpam padidėjus, suvirinimo srovė krenta ir suvirinimo viela įsitraukia. Atsiskiria tik vienas lašas ir nesusidaro jokie suvirinimo purslai. Tada suvirinimo viela vėl ištraukiama ir ciklas kartojamas. Aukštas dažnis ir ypatingas tikslumas – tai pagrindiniai reikalavimai, užtikrinantys tinkamą suvirinimo kontrolę. Ant suvirinimo degiklio esantis vielos tiektuvas yra skirtas greičiui, o ne didelei traukos galiai reguliuoti. Todėl viela paduodama galingesnio, tačiau lėtesnio padavimo mechanizmo pagalba. Specialus antgalis ant tiektuvo žarnos naudojamas keičiant moduliuotus aukšto dažnio vielos padavimo judesius į linijinius.
Daugiau informacijos apie teikiamą suvirinimo paslaugą galite sužinoti info@alumnita.lt

Kitos teikiamos paslaugos:
Vamzdžių lenkimas
Štampavimas
Surinkimas