Apie mus

Esame pramonės įmonė, teikianti metalo apdirbimo paslaugas


Esame sparčiai auganti įmonė, kurios pagrindinis tikslas yra teikti aukščiausio lygio paslaugas metalo apdirbimo (aliuminio, plieno nerūdijančio plieno, žalvario ir kitų metalų) srityse. Šį tikslą leidžia pasiekti, tai, jog gamyboje naudojame naujausias technologijas, taip pat mūsų komanda sudaro didelę patirtį turintys, ambicingi bei gabūs specialistai. Mūsų privalumas – lankstus ir atviras požiūris į kliento pageidavimus bei greitas užsakymų įvykdymo laikas.


Sužinoti daugiau

Mūsų privalumai


Sparta


Esame lankstūs, todėl užsakymų vykdymo laikas, dažniausiai yra trumpas


Technologijos


Gamyboje naudojame tik naujausių technologijų įrenginius


Komanda


Mūsų komandą sudaro didelę patirtį turintys bei ambicingi specialistai

Mes tikime, tuo ką kuriame ir tuo kokiu keliu einame


Mūsų pagrindinės vertybės yra komandinis darbas, meistriškumas, technologijos bei aukščiausi darbo rezultatai. Šios vetybės atspindi mūsų įmonės veiklą bei tai, kuo mes tikime. Įgyvendindami jas, mes žinome, jog tai yra pagrindinis raktas į puikią darbo aplinką bei aukščiausią atliekamų paslaugų kokybę. „Esame įmonė, siekianti tapti rinkos lydere aliuminio bei kitų metalų apdirbimo srityje ne tik Lietuvoje, tačiau ir Baltijos šalių regione. Mes tikime tuo, investuojame į naujausias technologijas, atliekame mokymus ir tobulėjame, nes mūsų tikslas - aukščiausios kokybės paslaugos metalo apdirbimo srityje.“ - UAB „ALUMNITA“ direktorius Vytautas Asevičius

.

Mūsų misija

Suteikti aukščiausio lygio paslaugas aliuminio, plieno suvirinimo, štampavimo, vamzdžių lenkimo bei surinkimo srityse

Susisiekite su mumis jau šiandien

Jei turite klausimą, susijusį su mūsų atliekamomis paslaugomis, parašykite mums. Pažadame, atsakysime per artimiausią valandą, nuo užklausos gavimo.

Susisiekite